Przejdź do treści

Wybierz masaż relaksacyjny Gdynia

Znajdź Moment tylko dla siebie

MOMENT WYBORU

Zabiegi wykonuję w Trójmieście i okolicach:
Gdynia, Reda, Rumia, Sopot, Mechelinki, Rewa, Chwaszczyno, Bojano i inne.

Oferta masaż relaksacyjny Gdynia obejmuje również masaże dla par, dla dwóch osób – szczegóły należy omówić telefonicznie.
Wszystkie zabiegi znajdujące się w ofercie wykonuję z dojazdem do domu.
W obszarze 15 km od Gdyni nie ma dodatkowych opłat za dojazd.

Pomysł na prezent

Bez wątpienia voucher prezentowy jest dobry na różne okazje. Bliska Ci osoba nigdy nie była na masażu, więc trochę się stresuje? Jeśli krępuje się wizyty w salonie, w takim razie może we własnym mieszkaniu będzie czuła się swobodniej i skorzysta przynoszącego ulgę masażu.

Masaż dla dwóch osób

Masaż dla dwojga to nie zawsze masaż dla par w związku. Może być na przykład dla rodziców, rodzeństwa, przyjaciół. Jednym słowem: masaż dla dwóch osób to zawsze  dobry pomysł. 

Babski wieczór

Wspólny wieczór z przyjaciółkami, pełen relaksu? Zatem czemu nie z masażem? A może spokojny wieczór panieński dla kilku koleżanek w zaciszu swojego domu chciałabyś urozmaicić również wizytą masażystki?

Masaż twarzy

Wbrew pozorom, każdy masaż twarzy (nie tylko Kobido) będzie poprawiał wygląd skóry i z pewnością zadziała odmładzająco – zarówno na ciało, jak też na duszę, bo przecież wszystkie mamy tyle lat, na ile się czujemy!

Moment dla wytrwałych

Mocny masaż to nie masaż sportowy

Owszem, umiem wykonywać masaże sportowe, niemniej masaż sportowy to zupełnie inna dziedzina masażu, niż leczniczy lub relaksacyjny. Każdy masaż można wykonać mocno, zarówno klasyczny, jak też relaksacyjny. To kwestia siły nacisku i siły chwytu, a zatem nie kategorii masażu. Co więcej, masaż sportowy także może być wyciszający, jeśli zawodnik tego potrzebuje. Ściśle mówiąc, to praca zależna od rodzaju sportu, czasu w cyklu treningowym itd. Zatem jeśli ktoś potrzebuje mocniejszego masażu, wystarczy powiedzieć przed zabiegiem. Nawet masaż relaksacyjny można zrobić mocno.

cena_200

Dobry moment

Zabieg nawilżająco-liftingujący na twarz

Tak bardzo gonimy za młodym wyglądem – nie wnikam czemu, to decyzja każdego. Jednak co do jednego wszyscy jesteśmy zgodni: piękny wygląd kojarzymy z promienną, jasną cerą, zdrową skórą, ładnym kolorem, jędrnością. A co łączy te wszystkie przymiotniki? Właściwie ukrwiona skóra, pobudzona, z odpowiednim poziomem kolagenu i elastyny, dobrze dotleniona i odżywiona. Tym samym masaż twarzy i wysoki poziom nawilżenia to gwarancja pięknego wyglądu twarzy. Co więcej osiągamy to nieinwazyjnymi metodami, bez ostrzykiwania, wstrzykiwania chemicznych substancji, bez bólu i skutków ubocznych. Masaż jest całkowicie naturalną i bezpieczną dla nas metodą. Dodatkowo w tym zabiegu skóra otrzymuje ogromną dawkę nawilżenia kwasem hialuronowym.

Moment odrodzenia

Zabieg pielęgnacyjny (peeling i masaż)

Moment Odrodzenia obejmujący peeling całego ciała i masaż z nałożeniem mocno odżywiającego balsamu. Zabieg wykonywany w zaciszu Waszych domów. Pielęgnuj swoje ciało i umysł, poczuj, jak dzięki temu Twoja skóra się relaksuje, mięśnie odprężają, zmysły zostają ukojone. Rzecz jasna wszystko zostało przygotowane tak, abyście w efekcie poczuli się jak w salonie SPA.

cena_200
cena_n

Właściwy Moment

Masaż klasyczny

Jak dotąd o masażu klasycznym powiedziano już wiele. W moim masażu klasycznym wychodzę poza standardowe techniki głaskania, rozcierania i ugniatania, łącząc różne rodzaje masażu (powięziowy, masaż tkanek głębokich, terapię punktów spustowych, etc.). Dzięki temu mogę skuteczniej pomóc każdemu pacjentowi. Przede wszystkim masaż pozwala usunąć napięcia mięśni, niwelować skutki stresu, ponadto pomaga przy bólach głowy pochodzenia napięciowego, skutecznie redukuje ból karku. Dlatego też szczególnie polecany jest osobom, które mają siedzący tryb życia.

Moment na łące

Masaż olejkami eterycznymi

Po pierwsze, zapachy użyte podczas masażu aromaterapeutycznego mogą być dowolne lub dostosowane do preferencji zapachowych Klienta. Co więcej, zależnie od pory wykonania zabiegu lub celu terapeutycznego, mieszanka może działać uspokajająco lub orzeźwiająco.

Aromaty oddziałujące na nasz zmysł węchu – ściślej mówiąc na receptory węchowe – potrafią zdziałać cuda. Olejki eteryczne mogą pobudzać lub uspokajać, odprężać lub drażnić, usprawniać myślenie i koncentrację, poprawiać nastrój. Zapach jest bodźcem chemicznym oddziałującym na nasz układ nerwowy. Masaż olejkami aromaterapeutycznymi pozwala nie tylko czuć zapach, ale również umożliwia ich działanie odżywcze, ściągające, przeciwzapalne, ujędrniające etc.

Podczas zabiegu wybrane olejki zapachowe rozpuszczam w oliwce do masażu..

cena_n
cena_n

Moment na rozgrzanie

Masaż gorącymi kamieniami

Zabieg dobrze każdemu znany ze zdjęć, niekoniecznie z doświadczenia. Masaż gorącymi kamieniami składa się z trzech części: przygotowania (czyli krótkiego masażu klasycznego z użyciem olejków), części właściwej (masaż kamieniami), zakończenia (fazy wyciszającej, w której układa się kamienie na ciele masowanego i pozwala mu chwilę odpocząć).

Kamienie podgrzewa się do temperatury około 40-50 stopni Celsjusza. Pacjent może czuć się bezpiecznie, nie ma możliwości poparzenia, ponieważ kamienie wyciągnięte z wody chwilę leżą na ręczniku, dopiero potem masażysta bierze je w dłoń.

Masaż gorącymi kamieniami jest jednym z najszybciej rozluźniających mięśnie zabiegów. Zawdzięcza to działaniu termicznemu. Ciepło bardzo skutecznie odpręża ponieważ receptory układu nerwowego są wrażliwe na jego działanie. Wzrost temperatury powoduje rozkurczenie się naczyń krwionośnych, obniżenie napięcia mięśniowego, lepszy przepływ krwi, a więc dostarczenie substancji odżywczych do komórek ciała.

Egzotyczny Moment

Masaż gorącą czekoladą

Już na samą myśl o takim masażu na twarzy maluje się wyraz zadowolenia.. Masaż gorącą czekoladą daje przyjemne doznania dzięki trzem czynnikom: ciepło, zapach, aksamitna konsystencja czekolady (mieszanka kakao niealkalizowanego, nierafinowanego oleju kokosowego i gorzkiej czekolady).

Czekolada cały czas jest podgrzewana. Podobnie jak w przypadku masażu miodem, w celu jak najlepszego działania odżywczego czekolady, warto przed masażem wykonać peeling całego ciała.

Czekolada zawiera między innymi potas, fosfor, magnez, wapń, żelazo i wiele witamin. Ma duże znaczenie dla zdrowia również ze względu na dużą zawartość tryptofanu (bierze on udział w uwalnianiu serotoniny, która jest neuroprzekaźnikiem i wpływa na jakość przekazywania impulsów w ukł. nerwowym).

cena_n
cena_n

Moment w aptece

Masaż stemplami ziołowymi

Wykonywany przy użyciu bawełnianych, ręcznie wykonywanych stempli z wypełnieniem na bazie ziół. Zabieg ten wykorzystuje naturalne bogactwo roślin i ich lecznicze właściwości. Oczyszczająca szałwia, kojąca melisa, wzmacniająca pokrzywa, łagodzące kozłek i chmiel. Zioła można każdorazowo dobrać indywidualnie, ponieważ stemple robię zawsze bezpośrednio przed zabiegiem, nie używam gotowych kupnych stempli i nie przygotowuję ich „na zapas”.

Masaż gorącą czekoladą, gorącymi kamieniami, olejkami eterycznymi, stemplami ziołowymi - każdy znajdzie odpowiedni dla siebie masaż relaksacyjny Gdynia i okolice.