Przejdź do treści

Masaż na prezent Trójmiasto

Masaż może być wyrazem troski i opieki

Zadbaj o tych, których kochasz - podaruj masaż jako prezent

Masaż na prezent Trójmiasto - nowoczesny sposób mówienia "Troszczę się"

Dlaczego masaż na prezent Trójmiasto to dobry pomysł? Coraz częściej kupujemy w prezencie wydarzenie, usługę, przeżycie, zamiast produktu, przedmiotu. Pokazujemy tym, że dbamy o tą obdarowaną osobę, chcemy jej przekazać pewne emocje, dać wyraz naszej trosce o tą osobę i o jej zdrowie. Zależnie od okoliczności i od tego, kim ta osoba jest dla nas, jako prezent można wybrać masaż klasyczny (jest bardziej standardowym, leczniczym masażem) albo różne odmiany masażu relaksacyjnego. 

Masaż w prezencie - sprawdź co warto wybrać

Masaż jako prezent dla mamy

Wyjątkowy prezent na walentynki - masaż dla dwojga

Nietypowy prezent na urodziny - masaż gorącą czekoladą

Bardzo dużo kobiet w wieku 50+ nadal żyje w przeświadczeniu, że „masaż to jest dla młodych” albo „masaż to taki prestiżowy, gdzie ja na masaż”. A przecież nasze mamy najbardziej na świecie zasługują na odrobinę relaksu, odprężenia, odpoczynku. Najczęściej takie panie trafiają do mnie właśnie dlatego, że dostały masaż w prezencie. Masaż zaś jest dobry dla każdego i na niemal każdą okazję. Z wielu powodów masaż to dobry pomysł na prezent na Dzień Matki albo na urodziny naszej rodzicielki. 

Masaż jako prezent na Walentynki to jeden z piękniejszych sposobów na powiedzenie: „Kocham Cię”. Możemy w ten sposób wyrazić troskę, opiekuńczość. Jeśli chcemy zadbać o dobre samopoczucie w tym pięknym dniu, warto zorganizować go tak, aby masaż mógł odbyć się właśnie w Walentynki. Jeśli natomiast nie ma do tego warunków, można kupić Voucher prezentowy na masaż i podarować go drugiej połówce, aby na masaż dla dwojga umówić się w dogodnym dla obu stron terminie. 

Masaż gorącą czekoladą to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów i najbardziej wyjątkowy prezent, teraz dostępny dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na wizytę w gabinecie albo nie lubią wychodzić z domu. Zapach czekolady, odżywcze właściwości kakao i oleju kokosowego, odprężający masaż – to z pewnością będzie wyjątkowy prezent. Możecie być pewni, że masaż gorącą czekoladą w domu jest wykonywany tak, że nie zostaje po nim ślad i nie musicie się martwić, że coś będzie ubrudzone. 

Masaż - prezent dla dwóch osób, nie tylko dla par

Masaż z dojazdem w prezencie - kiedy warto wybrać taką opcję

Masaż na prezent Trójmiasto może być też opcją na spotkanie z koleżankami, babski wieczór, świętowanie urodzin w gronie najbliższych przyjaciółek, a może też awansu lub zakończenia męczącego związku. Zawsze warto znaleźć moment dla siebie, zadbać o ciało i umysł. Zwłaszcza, jeśli planujemy odprężający weekend w Trójmieście, ale z dala od centrum i szukamy masażysty, który dojedzie do miejsca, w którym się zatrzymałyśmy. 

Masaż mobilny na prezent jest dobrą opcją jeśli osoba, której chcemy sprawić niespodziankę ma ograniczony czas, obowiązki mocno ograniczają możliwość wizyty w gabinecie lub po prostu ma dylemat: chce iść na masaż, ale nie lubi wychodzić z domu. 

Dla niezdecydowanych - voucher na masaż

Voucher na masaż może być też prezentem dla szefowej, którą bardzo lubimy, dla pracowników z okazji ich święta, dla każdego, kto według nas jest zestresowany, przemęczony i zasługuje na moment dla siebie. Jeśli jednak taka osoba należy do wybrednych albo nie jesteśmy pewni, co byłoby najlepsze i jaki masaż wybrać – wówczas warto kupić voucher i decyzję pozostawić obdarowanym. Niemniej masaż na prezent Trójmiasto to opcja, którą zawsze warto wziąć pod uwagę.