Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Masaż Chwarzno – zaproś masaż do domu.

Masaż Chwarzno – zaproś masaż do domu.

  • przez

Masaż Chwarzno – to częste zapytanie jeśli chodzi o usługę masażu w Gdyni. Gdzie jeszcze regularnie się pojawiam świadcząc usługę masażu z dojazdem? Wszystkie dzielnice łączy pewien komplet elementów.

Świadczę usługę masażu mobilnego już kilka lat. Mogę więc wysnuć pewne wnioski o tym, co łączy osiedla, które najczęściej odwiedzam. Obserwuję pewne prawidłowości jeśli chodzi o mieszkańców, którzy wybierają wizytę masażysty w domu, zamiast jechać do gabinetu. Dzięki temu mogę jeszcze lepiej dopasować usługę i przekaz mojej marki, żeby zapewnić klientów o korzyściach tego rozwiązania. Sprawdźmy więc, mieszkańcy jakich dzielnic najchętniej sięgają po masaż z dojazdem.

Wizyta z masażem w Chwarzno-Wiczlino – unikasz korków, nie czekasz w deszczu

Wymieniona wyżej dzielnica Gdyni to moja częsta destynacja. Ostatnio stojąc na zjeździe z obwodnicy i patrząc na krople deszczu spływające po szybie zastanawiałam się, czy łatwo w taką pogodę dojechać na obrzeża Gdyni komunikacją miejską. Jeśli tak – nie ma problemu z dostępem do usług masażu. Jeśli nie – czy w takim razie ludzie rezygnują z usługi, czy szukają innych rozwiązań? Moje doświadczenia mówią, że jednak mieszkańcy szukają alternatyw.

Chwarzno-Wiczlino ostatnio bardzo intensywnie się rozbudowuje. Dużo remontów, ciasna droga, marne warunki do jazdy po deszczu. Wcale nie dziwi mnie, że dojazd tam może trochę zająć. No i ciekawe jak kwestia dojazdu autobusem. Nie widziałam tam bus-pasów. Jeśli ma się do wyboru 40 minut w drodze albo 40 minut czekania na masażystę w mieszkaniu, sama zdecydowanie wybrałabym tą drugą opcję.

Inną kwestią może być fakt, że to młode osiedle i być może nie otwarło się tam jeszcze zbyt dużo gabinetów stacjonarnych. No ale wtedy pojawia się pytanie, czy po tych drogach da się dotrzeć do takiego gabinetu. Wiele z nich dopiero czeka na wybudowanie, narazie mają postać betonowych płyt leżących w błocie i glinie. Masaż z dojazdem jest opcją właśnie w takich sytuacjach. Ktoś siedzi sobie wygodnie w domu, ma czas na swoje obowiązki domowe, nie marnuje cennych minut, a po skończonym masażu nie czeka go droga powrotna. To ostatnie stanowi problem zwłaszcza w deszczowe i zimne dni.

A może się mylę? Może to kwestia portfolio usług? Wydawało mi się, że nie wykonuję nic nadzwyczajnego, masaż stemplami ziołowymi z dojazdem jest taki sam, jak w gabinecie.

Nie tylko masaż Chwarzno – Z wizytą na osiedlu Zielona Laguna Wzgórze

To kolejne miejsce, gdzie masaż z dojazdem sprawdza się najlepiej. Jeżdżąc autem trudno mi stwierdzić, czy można tam dotrzeć komunikacją miejską. Zapewne wszyscy mieszkańcy mają samochody, więc nie ma problemu z dostaniem się do centrum na masaż. Ale czy w takim razie nie tracą czasu w korkach? Co więcej szukałam na mapie jakichś gabinetów blisko tego osiedla. Nie znalazłam. Mamy więc drugie miejsce o podobnych cechach.

Karwiny, Dąbrowa, Witomino – czyżby za duże korki?

W przypadku tych trzech dzielnic doskonale wiem, czemu ktoś woli masaż z dojazdem. Korki na ul. Wielkopolskiej potrafią przyprawić o ból głowy. Dlatego niektórzy wolą poczekać, aż remonty się skończą i nie wystawiać choćby nosa z domu. Zwłaszcza, jeśli ktoś pracuje zdalnie i nie jest mu po drodze wizyta w gabinecie oddalonym o kilka kilometrów. Jeżdżąc tam wielokrotnie nauczyłam się skrótów i jazdy „kanałami”, aby dotrzeć na miejsce na czas.

Na pozostałych osiedlach też bywam, ale pojawiam się tam sporadycznie, dlatego właśnie jestem zdania, że masaż z dojazdem będzie się rozwijał dopóki w niektórych miejscach nadal będzie deficyt gabinetów i problem z łatwym dojazdem komunikacją lub szybkim dotarciem samochodem.

Masażysta mobilny zawsze gotowy do drogi.