Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Dla kogo właściwie jest masaż z dojazdem w Gdyni?

Dla kogo właściwie jest masaż z dojazdem w Gdyni?

  • przez

Wybrałam masaż z dojazdem w Gdyni jako formę usługi z kilku powodów. Tworząc swoją markę myślałam głównie o dwóch typach klientów. Takich, którzy mają dużo obowiązków i angażującą pracę oraz tych, którzy mają dzieci. Ci ostatni często odmawiają sobie wielu rzeczy, ponieważ nie mają z kim zostawić pociech. Dlatego masaż może przyjechać do nich.

Życie pokazało, że nie pomyliłam się wiele, myśląc o grupie docelowej. Jednocześnie pokazało, że jest wiele innych przypadków, kiedy ludzie wybierają masaż z dojazdem. Ponadto nawet dla tych, którzy na co dzień wybierają masaż w gabinecie, przychodzą dni i pory roku, kiedy usługa w domu jest jedynym słusznym wyborem.

Masaż z dojazdem w Gdyni specjalnie dla mam

Oczywiście masaż jest też dla ojców. Ale nie czarujmy się, w Polsce to nadal matki zostają z dziećmi, gdy te chorują, to do kobiet dzwoni się w pierwszej kolejności z przedszkola. Nadal to kobiety częściej odmawiają sobie różnych rzeczy – nie tylko przyjemności, ale też tych ważnych dla zdrowia. Również jestem kobietą i wiem, jakie to może być przykre. Dlatego chcę dać mamom możliwość umówienia się na masaż nawet jeśli akurat nie ma kto zaopiekować się dzieckiem. Koniec wymówek, czas zadbać o zdrowie!

„Martwię się, że dziecko będzie przeszkadzać podczas masażu mobilnego”

Chciałabym móc wszystkim mamom powiedzieć, żeby przestały się tyle przejmować. Naprawdę, większość rzeczy siedzi w naszych głowach. Jestem dorosła i świadoma swoich decyzji – jeśli decyduję się na przyjazd do domu, w którym jest dziecko, to wiem co się z tym wiąże. Nie ma się czym przejmować. W przypadku młodszych maluchów, można wykorzystać czas na drzemkę. Jeśli chodzi o te starsze, jestem gotowa na to, że dziecko będzie ciekawskie, może się kręcić wokół nas, będzie pytać. Czasem jest to nawet zabawne i miłe. Wyobrażam sobie, że to musi być wyjątkowa sytuacja dla małego człowieka. Jednak najczęściej okazuje się, że dzieci zajmują się w tym czasie lekcjami, graniem, oglądaniem bajek i po chwili zapominają, że ktoś obcy jest w domu. Mam też swoje sposoby, żeby na początku zaspokoić ciekawość i uprzedzić ewentualne pytania i rozpraszanie w trakcie zabiegu.

Szczególnie młodzi rodzice potrzebują masaży

Opieka nad dzieckiem jest wymagająca. Czasem zmęczenie daje się we znaki. Noszenie, kołysanie dziecka, stres. Masaż pozwoli usunąć napięcia mięśni, pomoże się zrelaksować. Masaż z dojazdem na 60 minut zmienia mieszkanie w gabinet SPA. Rzadko mamy taką godzinę dla siebie. Dodatkowo przy dzieciach odsuwamy siebie na drugi plan, odkładamy swoje zwyczaje i zaniedbujemy zdrowotne nawyki. Nagle okazuje się, że rzadziej chodzimy na siłownię, nie dbamy o postawę. Warto więc wykorzystać zalety masażu.

Masz pracę zdalną? Masaż z dojazdem w Gdyni jest dla Ciebie!

O ile w miejscu pracy mamy jakoś przygotowane stanowiska, o tyle domu zdarza się, że nie mamy nawet odpowiedniego biurka. Albo w ogóle nie mamy biurka. A potem zastanawiamy się, dlaczego nagle zaczęły nas boleć plecy, głowa, kolana. Masaż jest jednym z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów usuwania dolegliwości bólowych ze strony układu ruchu. Na pierwszym miejscu jest aktywność fizyczna. Po drugie praca zdalna potrafi być męcząca dla naszej psychiki. Masaż ma też aspekt poprawy samopoczucia.

Nie lubisz wychodzić z domu, a bolą Cię plecy? Zamów masaż do domu

Z różnych powodów ludzie nie lubią opuszczać swojego zacisza. Tłumy, hałas, marnowanie czasu, sztuczne światło w centrach handlowych, ilość bodźców, które stresują nasz układ nerwowy – można poczuć się źle na samą myśl o tym. Dlatego powstała usługa mobilna.